Archiv zpráv

06. 07. 2016 Aplikace, díky které se naučí dítě vaše telefoní číslo!
Pamatuje si dítě Vaše telefoní číslo? Díky této aplikaci se to naučí! Stahujte na http://remumber.com/cs

26. 5. 2016
Ztratilo se vám dítě? Nevíte co dělat?
Podívejte se na toto krátké video, které vám dá jasné a srozumitelné instrukce. Vzniklo za podpory MV, děkujeme.

Projekt je součástí kampaně, kterou SOS dětské vesničky odstartovaly před rokem a která se zaměřuje na informování široké veřejnosti o problému týrání a zneužívání dětí. Nyní kampaň vstupuje do druhé fáze, během níž budou do 1. a 2. tříd devíti pražských základních škol docházet speciálně vyškolení lektoři, kteří povedou interaktivní semináře.

Děti se při nich dozvědí, jaké nebezpečné a ohrožující situace mohou nastat, kde se s nimi mohou setkat a jak se mohou bránit. Lektoři budou problematiku dětem vysvětlovat prostřednictvím modelových situací a formou přiměřenou jejich věku.

21. 9. 2015 Linka Ztracené dítě slaví dva roky existence!
Toto výročí jsme oslavili tradičně pracovně, výroční konferencí! Popřejme si společně do dalšího roku co nejvíce vyřešených případů! Volejte, chatujte. Jsme tu pro vás i nadále zdarma 24 hodin denně!

IMG_5615

15. 8. 2015 CHATový modul Linky Ztracené dítě slaví první měsíc existence.
To to letí! Od spuštění ostrého provozu našeho nového CHATového modulu uplynul 1. měsíc. I nadále se můžete svěřovat se svými starostmi a problémy. Jsou věci, které nemusíte mít odvahu říci, právě chat může být pomocnou vstupní branou k řešení vašich problémů. Neváhejte a CHATujte s námi. Jsme tu pro vás každý den v čase 15-18 hodin. Jak na to? Podrobný popis najdete ZDE

-2

14. 08. 2015 Přijďte fandit Lince 116 000 na Bech Help Cup!
5. září 2015 se Linka Ztracené dítě 116 000 zúčastní akce Beach Help Cup ve sportovním areálu Beach Braník, za Mlýnem 10, Praha 4. Turnaj propojuje hráče plážového volejbalu a neziskové organizace poskytující sociální služby.  Každý tým (dvojice) si při přihlášení do turnaje vybere jednu z organizací, které se do turnaje zaregistrovaly, a tu bude po celý turnaj reprezentovat. Dle jejich umístění dostane daná organizace procentuální podíl z charitativního výtěžku turnaje. Akce se zúčastní mj. organizace pečující o děti s postižením, seniory, matky v tísni, ale třeba také organizace poskytující služby neslyšícím a nevidomým.Součástí turnaje bude bohatý doprovodný program. Projekt můžete podpořit svou účastí. Přijďte fandit, přijďte se pobavit, klidně s celou rodinou :) www.beachhelpcup.cz

bhc-fanynky-03

 

15. 07. 2015 Spuštěn ostrý provoz CHATového modulu.
Drobné technické nedostatky odstraněny! Jsme tu pro vás 7 dní v týdnu v čase 15-18 hodin!

10. 07. 2015 Probíhá testovací provoz CHATového modulu umístěného na našem webu. Budeme rádi za Vaše připomínky, které nám prosím pište na: 116000@linkaztracenedite.cz
Jakékoli technické problémy s CHATem mohou být způsobeny zkušebním provozem, který je ve fázi finalizace a již brzy najedeme na ostrý provoz. Budeme Vás aktuálně informovat.

1.7. 2015 Spouštíme novou službu Linky Ztracené dítě, CHAT!
Svěřte se se svými problémy prostřednictvím našeho CHATu. Konzultanti Vám budou k dispozici každý den mezi 15.-18. hodinou. Jsme tu pro vás 7 dní v týdnu!

MDF 2015 výřez

21. – 22.  6. 2015 se Linka Ztracené dítě 116 000 zúčastní Mezinárodního festivalu dětí v Praze v divadle Hybernia. Budeme zapojeni jako oficiální partneři této akce. Nad projektem, který  proběhne částečně i v zahraničí, převzal záštitu m.j. Senát PČR.

Plakát ke stažení ZDE.
Na co se můžete těšit? Program akce ZDE.

25. 5. 2015 jsme si připomněli Mezinárodní dne pohřešovaných dětí. Uspořádali jsme informační akci v centru hlavního města Prahy.  Do ulic vyrazily děti v tričkách s azurovým emblémem linky 116 000 v doprovodu dobrovolníků. Rozdávali lidem informační letáky o službách linky 116 000 a drobné dárkové předměty, např. píšťalky pro dětem. Jde nám o to, aby si děti i dospělí zapamatovali naše číslo a věděli, že se nás mohou kdykoli obrátit.